Fotograf na ślub wesele, fotografia ślubna.

 

W fotografii stawiamy na naturalność, nieszablonowość. W trakcie uroczystości staramy się nie ingerować w przebieg uroczystości i chwytać te ulotne chwile, w których na Waszych twarzach widać emocje, uczucia. To są najbardziej wartościowe zdjęcia. Ślubne sesje plenerowe wykonujemy zazwyczaj w innym dniu niż dzień ślubu. Zalet tego rozwiązana jest wiele. Mamy więcej czasu, stres z dnia ślubu ustępuje, jesteście radośni i pozytywnie nastawieni na plenerową sesję zdjęciową. Suknia ślubna nie jest już aż tak istotna :) i Panna Młoda może w niej usiąść, a nawet położyć się na piasku, krótko mówiąc fotograf ślubny może wykonać o wiele więcej ciekawych fotografii. Największym wyróżnieniem dla nas jest kiedy po imprezie, oglądając zdjęcia mówicie, że nie pamiętacie momentu, w którym wykonane było dane zdjęcie, że w ogóle nie widzieliście jak fotografujemy i filmujemy przez co nie było to dla Was stresujące, a mimo tego reportaż jest pełen ciekawych zdjęć. I o to chodzi ;) fotograf weselny musi być niewidoczny!

POZNAJ NASZ CENNIK FILMÓW I ZDJĘĆ ŚLUBNYCH

Podaj datę Twojej imprezy, adres e-mail, ewentualnie telefon – w odpowiedzi prześlemy Tobie nasz aktualny cennik filmów i zdjęć ślubnych.

Fotograf ślubny

O tym, że fotograf na wesele to jeden z najważniejszych usługodawców na ślubie, weselu z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać. Tworzy on przecież historię z tego jakże ważnego dnia w życiu Młodej Pary. Do zdjęć ślubnych będziecie z pewnością powracać wiele razy w życiu dlatego muszą one zawierać jak największą dawkę Waszych emocji. Dobry fotograf ślubny wie jak je uchwycić - bo właśnie emocje są najważniejsze w reportażu ślubnym. Dlatego powinniście powierzyć to tak odpowiedzialne zadanie dla profesjonalisty. Zawodowy fotograf na ślub wie jak współpracować z Wami, aby oddać na fotografiach jak najwięcej emocji, radości i wzruszeń.

Share This