FAQ

Ile osób obsługuje imprezę
O ile realizujemy usługę pakietową impreza jest obsługiwana przez dwie lub trzy osoby: operatora (dwóch operatorów) i fotografa. W przypadku usług pozostałych jest to odpowiednio operator (dwóch operatorów) lub fotograf.
Do której godziny jesteśmy na weselu?
Nie określamy sztywnej godziny naszego pobytu na weselu. Jesteśmy zazwyczaj do momentu wniesienia tortu, co przeważnie odbywa się bezpośrednio po oczepinach. Jeśli jednak tort wnoszony jest przed oczepinami pozostajemy do końca oczepin.
Jak można podpisać umowę i w jakiej wysokości należy wpłacić zadatek?
Umowę możemy podpisać w naszym studio lub korespondencyjnie (e-mailowo) – poprzez przesłanie zeskanowanych i podpisanych formularzy. Jednocześnie należy wpłacić zadatek w gotówce lub na konto, w wysokości ok 25% wartości zamawianej usługi – w tym momencie termin jest zarezerwowany.
Gdzie odbywają się sesje plenerowe, czy jest możliwość wyboru miejsca?
Sesje plenerowe odbywają się w miejscu wybranym przez Państwa. My oczywiście możemy Państwu zasugerować kilka ciekawych miejsc gdzie można wykonać sesję fotograficzną i/lub filmową.
Kiedy odbywają się sesje plenerowe?
Sesje plenerowe wykonujemy w innym dniu lub w dniu wesela. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady. Na plenerach w innym dniu jest przede wszystkim więcej czasu i mniej stresu :).  Trzeba jednak raz jeszcze przygotować się – chodzi tu w szczególności o fryzurę i makijaż Panny Młodej. Plusem sesji w dniu ślubu jest natomiast to, że odbywa się w tym właściwym, jedynym, najważniejszym dniu, kiedy Panna Młoda błyszczy i wygląda niepowtarzalnie. Tracimy jednak czas wesela… Wybór należy do Państwa.
Jaka jest długość filmu ślubnego?
Długość gotowego reportażu filmowego może być dowolna i zależy to od Państwa preferencji. Jednakże z naszego doświadczenia wynika, że optymalny czas trwania ślubnego reportażu filmowego wynosi od 1:30 do ok 2:00 godz.
Czy filmy są zabezpieczone przed kopiowaniem?
Nie. Filmy można powielać dowolną ilość razy.
Czy jest możliwość otrzymania surowych materiałów filmowych?
Tak ale za dodatkową opłatą.
Jakie są ceny naszych usług?

Optymalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług pakietowych (film + fotografia). Zalet tego rozwiązania jest wiele:

  • jest to przede wszystkim bardziej ekonomiczne rozwiązanie, opcje pakietowe są tańsze aniżeli poszczególne, pojedyncze usługi – sam film lub same zdjęcia.
  • zdecydowanie lepsza współpraca pomiędzy operatorem i fotografem, którzy znają charakter pracy partnera.
  • jeden wspólny plener, nie ma konieczności odrębnego wyjazdu na dwa plenery filmowy i fotograficzny a co za tym idzie Para Młoda przygotowuje się do pleneru tylko jeden raz.

Pełną ofertę można znaleźć tutaj: oferta natomiast cennik wyślemy po podaniu daty imprezy, zapraszamy do kontaktu: kontakt

Czy mamy jakieś promocje?

Jak najbardziej! Aktualne promocje można znaleźć tutaj: promocje

POZNAJ NASZ CENNIK FILMÓW I ZDJĘĆ ŚLUBNYCH

Podaj datę Twojej imprezy, adres e-mail, ewentualnie telefon – w odpowiedzi prześlemy Tobie naszą aktualny cennik filmów i zdjęć ślubnych.

Share This