Kamerzysta na wesele, filmowanie wesel, ślubów

Dobry, najlepszy kamerzysta na wesele to jedna z ważniejszych osób obsługujących Wasze wesele. To właśnie on przecież tworzy dla Was pamiątkę na całe życie – film ślubny weselny. Poniżej prezentujemy kilka z naszych filmów ślubnych (trailery, fragmenty wesela, ślubu, sesji plenerowych). W celu obejrzenia innych impresji i przykładowego filmowego reportażu weselnego zapraszamy do naszego studio gdzie będzie można także porozmawiać o szczegółach związanych z filmowaniem Państwa ślubu i wesela. Pracujemy w całej Polsce w szczególności w województwach podlaskim i mazowieckim, miastach Białystok, Łomża, Hajnówka, Bielsk Podlaski, Giżycko, Siemiatycze, Suwałki, Augustów, Warszawa, Mońki, Ełk, Grajewo, Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Zambrów, Sokółka, Łapy i okolicach wymienionych miast. Sprawdź nasze atrakcyjne pakiety z fotografią ślubną.

POZNAJ NASZ CENNIK FILMÓW I ZDJĘĆ ŚLUBNYCH

Podaj datę Twojej imprezy, adres e-mail, ewentualnie telefon – w odpowiedzi prześlemy Tobie nasz aktualny cennik filmów i zdjęć ślubnych.

Filmowanie ślubów

Jak realizujemy usługę? Ślub, wesele to uroczystość o ściśle określonym przebiegu. Filmowanie ślubów zaczyna się od przygotowań u Panny Młodej. Tutaj pokazujemy cały rytuał – od detali jak suknia ślubna, biżuteria, welon, buty po nakładanie tychże prze Pannę Młodą w czym pomaga jej Starsza Druhna. Później to samo u Pana Młodego, który wyjeżdża do swej wybranki. W domu swej ukochanej odbywa się błogosławieństwo rodziców, po czym wszyscy jadą do kościoła lub cerkwi na uroczystą mszę św. Tu rozpoczyna się filmowanie ślubu. Po ceremonii filmujemy ślubne życzenia, a po nich rozpoczyna się filmowanie wesela. Na weselu nieodzownymi elementami są podziękowania rodzicom, dzielenie tortu i oczepiny. Na oczepinach lub torcie kończymy filmowanie wesela.

Kamerzysta Ślubny

Tworzy film z Waszego ślubu – jednego z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu, dlatego bardzo uważnie należy podejść do wyboru właściwego kamerzysty weselnego. Nasze doświadczenie to kilkanaście lat w branży. Co ono daje? Wiemy co jest najważniejsze dla Was – Młodej Pary i dla filmu. Kamerzysta na ślub powinien skupiać się przede wszystkim na emocjach nowożeńców i gości weselnych – to jest najważniejsze w reportażach weselnych. Kamerzysta ślubny nie powinien rzucać się w oczy, aby nie rozpraszać uczestników, powinien pozwolić im przeżywać podniosłe chwile i dobrze bawić się. Kamerzysta na wesele powinien być niewidoczny.

Kamerzysta na Wesele

Czy kamerzysta jest potrzebny? A może wystarczy sam fotograf? Wiele Par młodych ma taki dylemat. Piękne zdjęcia ze ślubu, wesela to napewno obowiązkowa pamiątka, jednakże film ma nieco inne zadanie. O ile zdjęcia przenoszą bardziej artystyczną stronę reportażu to Video ślubny przejmuje rolę dokumentacyjną. Rola ta będzie nabierała mocy wraz z upływem czasu. Kamerzysta uwieczni n a filmie ślubnym faktyczną atmosferę Waszego ślubu – naturalne zachowanie, głos, sytuacje. To wszystko spowoduje, że wraz z upływem czasu film, który stworzy dla Was kamerzysta weselny, będzie nabierał mocy, będzie dla Was największą pamiątką.

Wideofilmowanie

Dlaczego filmowanie Waszego ślubu jest tak ważne? Tak – jest to pamiątka na całe życie, podobnie jak zdjęcia, ale w odróżnieniu od zdjęć filmowy reportaż ślubny zawiera realistyczny przebieg ślubu, wesela – z dźwiękiem, rozmowami, tekstem homilii kierowanej do Młodych, przebiegiem zabaw i wystąpień. O ile na początku to wszystko może wydawać się zwyczajne, to po wielu latach „nabiera mocy”. Nasi pierwsi klienci twierdzą, że dziś każda minuta videofilmu jest ważna. Dlatego wideofilmowanie wesel, ślubów, inaczej videofilmowanie – to bardzo istotna usługa, jak nie najistotniejsza, która powinna być zrealizowana podczas tak ważnej uroczystości jaką jest ślub, wesele.

Share This